GP House Agencja Nieruchomości

agence immobiliere varsovie

Agencja Nieruchomości GP HOUSE została stworzona przez dwie przyjaciółki z pasją – Agnieszkę i Pascale.
Ich ideą było połączenie wszechstronnej znajomości warszawskiego rynku nieruchomości z międzynarodowym doświadczeniem w zakresie usług.

Agnieszka Golińska jest Polką. Jej pasją są podróże, a dzięki swojemu pierwszemu doświadczeniu zawodowemu jako stewardessa, podróżowała po całym świecie. Karierę w branży nieruchomości rozpoczęła 20 lat temu, zdobywając duże doświadczenie, w szczególności w segmencie „premium”. Kolejnym jej krokiem było stworzenie własnej firmy.

Pascale Prądzyński jest Francuzką. Do Polski przyjechała za głosem serca w 1998 roku. Karierę rozpoczynała w branży hotelowej we Francji gdzie w luksusowych hotelach była pierwszą kobietą z tytułem  Chef Concierge „Clefs D’Or” w Paryżu. W Warszawie pracę w branży nieruchomości rozpoczęła jako freelancer, specjalizując się w obsłudze zagranicznych klientów.

Dzięki połączeniu dwóch tak różnych osobowości, z odmiennymi doświadczeniami zawodowymi, Agnieszka i Pascale stworzyły działający z wieloletnimi sukcesami team.

Stworzona przez nie agencja nieruchomości GP HOUSE wykreowała unikalne standardy obsługi klientów. A dzięki nastawieniu na spersonalizowane usługi dla wieloprofilowej klienteli Agnieszka i Pascale dbają o najwyższą jakość i bezpieczeństwo każdej transakcji.